- DeEventmanager
Hotel Gooiland steunt initiatief Hotels Helpen Nederland

Hotels Helpen Nederland is een initiatief van de hotels van Nederland en Mews Systems. Met dit initiatief hebben zij een centrale plek gemaakt waar mensen accommodatie kunnen boeken tijdens de coronacrisis. Hotels bieden hun kamers voor een klein bedrag aan voor zij die het hard nodig hebben. Denk aan:
Zorgverleners of familie van zorgverleners (verpleegkundigen, artsen, ambulancemedewerkers etc) die elders in het land aan het werk zijn, en accommodatie nodig hebben
Familieleden van zorgverleners die dichterbij hun geliefden willen zijn
Familieleden van patiënten die door de Coronacrisis elders in het land worden verpleegd
De hotels die meedoen aan dit initiatief bieden hun kamers aan tegen kostprijs. Deze zijn daarom enkel bedoeld voor de genoemde groep mensen die nu een plek nodig hebben.
Gooiland aangesloten bij Hotels Helpen Nederland interview met Claudia Tjan, Hotelmanager Er is extra creativiteit nodig om ervoor te zorgen dat mensen het hotel weten te vinden in deze tijd. Claudia: “We zien nog steeds kansen. Zo is het nu mogelijk om tegen een aantrekkelijk tarief een hotelkamer te boeken voor een langer verblijf, voor minimaal 7 dagen en maximaal 30 dagen. En sinds deze week bieden we onze hotelkamers ook aan als flexwerkplek voor een dag of een dagdeel. Voor mensen uit de omgeving die thuis moeten werken, maar geen geschikte werkplek kunnen creëren, kan dit een uitkomst bieden. Ze zijn licht en beschikken over een ruim bureau, uitstekende wifi, een eigen balkon en roomservice.”
Als de crisis voorbij is, is Gooiland tegelijkertijd een hoop creatieve ideeën rijker. Claudia: “Dat stemt mij echt positief. En wat ook hartverwarmend is, zijn de vele reacties van vaste klanten en gasten. Stuk voor stuk laten zij ons weten straks weer bij ons te overnachten.” Lees het volledige interview met Claudia Tjan